Chci konzultaci, rozhodnutí.

Pomoc léčivé konzultace se Vám bude velmi hodit, pokud řešíte co dál, nebo hledáte dobré řešení, pokud se o něčem rozhodujete nebo cítíte nejistotu.

Bez-radnost je nepříjemný stav bez radosti. Na rady se můžete ptát přátel, ale znají vlastně jen  příběhy jiných lidí. Můžete se ptát kartářky, ale pozná jen pokračování dosaVADNÍ cesty. Můžete požádat psychologa, ale dost to zamotá. Psychiatr nabídne pilulky, po kterých se přestanete ptát.

Pojďte se ptát svého nitra, sebe, své duše. Vaše Vyšší Já žije ve Vašem nitru a stále Vám ukazuje, co je pro Vás dobré. Pomůžu Vám obrátit se právě tímto směrem a také získat odvahu následovat přání své duše. Každá otázka má svou odpověď. Ta vzniká ve stejné chvíli, kdy začnete tvořit otázku, jsou to dvě části jednoho celku. Řešení již existuje. Je ale potřeba vědět něco velmi důležitého. Odpověď a řešení bydlí v jiném „vibračním patře“, než jste nejspíš Vy.

Přijďte si dopřát léčivou konzultaci. Neroz-hodnost by jenom narušovala Váš pocit hodnosti, hodnoty. Osvítíme spolu Vaše téma, podíváme se na něj z trochu jiného úhlu než dosud. Zapojíme Vaše Vyšší Já, aby se věc konečně pohnula tím směrem, který je pro Vás opravdu dobrý.

Využijeme nejen mé 18-leté praxe terapeuta a bohatých životních zkušeností, ale také mé schopnosti přivádět léčivou energii. Při léčení vedu proud uzdravujícího Světla do lidského těla. Při léčivé konzultaci budu směrovat tento proud do Vaší situace tak, aby se zharmonizovala, pročistila a Vy našli pevnou půdu pod nohama. Vaše dobré rozhodnutí tedy silně podpoříme, aby bylo splnění Vašeho přání reálně dosažitelné.

V doprovodném působení léčivé energie je velká přednost této formy konzultace. Opusťte zónu obav a nejistoty a vydejte se SVOU cestou. Pokud jste z Prahy nebo okolí, doporučuji konzultaci osobní. Pokud je mezi námi větší vzdálenost, zvládneme to po emailu. Můžu Vás nasměrovat, nebo doprovázet formou průběžného koučinku.

Velitelem Vašeho příběhu jste Vy. Pomůžu Vám zklidnit situaci a vrátit se na velitelský můstek.

Jana Marie * Tel. 736 773 901 * E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

© 2024 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz