Chci svůj přístup k léčivé energii - Reiki

Reiki je vlastně nejjednodušší a nejpřirozenější metoda léčení a uzdravování, jakou známe. Každé utišující pohlazení, každý láskyplný dotek s Reiki tak trochu souvisí.
Reiki je japonské slovo. Rei znamená neomezená, univerzální a Ki je energie. Rei-Ki proudí vším živým – její proud je možné získávat, ovlivňovat, zesilovat, směrovat a programovat. V každém případě s Reiki zažijete něco úžasného. Vaše srdce se otevře a tímto zážitkem se změníte.

Reiki 1. stupně umožňuje regeneraci, posiluje imunitu. Uzdravuje buňky a velmi navyšuje Váš dosavadní příjem energie. Reiki po prvním zasvěcení aktivujete velmi jednoduše. Zklidníte se, poprosíte vnitřně o Reiki, přiložíte ruce a tím umožníte životadárné síle, aby proudila skrze Vás. To je celé.

Zasvěcení do 1. stupně Reiki aktivuje příjem léčivé energie, otevírá kanály těla a napojuje Vás na zdroje Reiki. Těšte se na čištění těla a vyrovnávání čaker. Brzy se u Vás rozvine schopnost léčit druhé lidi přikládáním rukou. Získáte možnost léčení sebe sama. Zasvěcení vám přinese znatelné osvěžení a omlazení.
Nemusíte dál pokračovat, první stupeň Reiki je pro mnoho lidí ideální řešení. Přináší snazší procházení životních zádrhelů skrze nově získaný nadhled. Reiki 1. st. se nalaďuje především ve fyzickém těle. Energie je "zvednuta" po úroveň 4. čakry (srdce). Reiki tedy nevychází z mysli, spíš patří do oblasti srdce. Je to jednoduché a učitelem Vám bude cit a dobrý záměr.

Druhý stupeň Reiki dále velmi zvyšuje možnosti léčení. Práce s Reiki je na druhém stupni silnější a nabízí řadu zajímavých postupů. Umožňuje vytvoření proudu Reiki mimo Vaše tělo, což znamená přenos energie na dálku. Přináší práci s posvěcenými symboly Reiki, které ode mě dostanete při zasvěcení. Energie v těle je zakotvena na úrovni 6. čakry (čelo), což u mnohých aktivuje počátky vnitřního vidění a zvyšuje intuici. Nejedná se jen o možnost léčení. Díky Reiki 2 si můžete např. pozitivně ovlivnit jednání na úřadě, zajistit místo na parkování nebo pročistit místnost. Reiki 2 zkrátka pomáhá i běžném praktickém životě.

Třetí stupeň Reiki se nazývá mistrovský, v této úrovni je už struktura Reiki pevně zabudována ve Vašem těle a působí v něm neustále. Reiki můžete programovat, pohybujete se s ní mimo omezení času a prostoru. Působení energie je na této úrovni velmi silné a rychlé. Hlavní změna je v tom, že mistr Reiki se sám stává zdrojem energie Reiki. Toto se projevuje ve všech oblastech života.
Dodávám, že na Reiki dále navazuje systém Karuna-Ki, který přináší úžasnou možnost spolupráce s duchovními bytostmi Světla.

Jak Reiki funguje

Reiki proudí nejdříve do těla toho, kdo je do Reiki zasvěcený. Temenem vstoupí do jeho těla a potom vychází jeho rukama a srdcem do příjemce. Předávající tedy pouze umožní přenos, potom už ale Reiki působí z části nezávisle na něm.

Pro koho je Reiki výhodné používat
Po zasvěcení nemusíte tak často vydávat svou cennou bioenergii. Stanete se spojovacím článkem s mnohem dokonalejší a čistší energií. Toto velmi ocení maséři, ale také např. učitelé či psychologové, nebo kosmetičky či kadeřnice, zkrátka lidé, kteří pracují přímo s lidmi. Reiki můžou pro harmonizační účinky dobře využívat i šéfové nebo obchodníci.

K práci s Reiki nepotřebuje žádnou speciální víru, vědění, nebo schopnost. Reiki je samozřejmě mimo omezení konkrétního náboženství. Jedinou podmínkou je víra v existenci čisté, léčivé, univerzální (Rei) energie (Ki). Pokud by Vás zajímala nějaká dobrá literatura o Reiki, tak ze záplavy knih doporučuji Průvodce Reiki od Diane Steinové.

Cítit Reiki znamená prožít sladký pocit lásky a radosti. Tento pocit je tak silný, že nás může přenést zpět do normálu, tj. do stavu míru a harmonie, tedy zdraví. Pro mnohé z nás je to zážitek duchovní, protože prožít pocit čisté Lásky a Světla je svátostí, prožitkem jednoty se vším živým a s vlastním Zdrojem toho všeho, často nazývaného Bůh.

S Reiki aktivně pracuji téměř denně již přes 10 let. Ráda vám umožním spojení a otevřeně popíšu své zkušenosti. Doplňuji, že předávám tradiční Reiki, ale činím tak neformálním způsobem. Pro zasvěcení mám stejně jako pro léčení zcela INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP. Součástí zasvěcení je krátké přeléčení a harmonizace, která je předpokladem pro kvalitní uložení přístupu k Reiki do Vašeho energetického systému. Dostanete písemný návod, jak s Reiki pracovat a jak tuto energii konkrétně využívat pro sebe i jiné.

Cena zasvěcení:  1.stupeň  2.400 Kč,  2. stupeň  3.200 Kč     3. stupeň - mistr  5.400 Kč    (3. stupeň - učitel 9.500)     

Díky individuální práci a využití emailové komunikace je časová náročnost zasvěcení cca 3 hodiny.
Vyšší stupně léčivých energií jsou natolik silné nástroje, že je předávám jen výjimečně a po pečlivé osobní konzultaci.

Těším se na setkání s Vámi a Reiki.
Pojďte spolu s mnoha dalšími lidmi šířit Světlo, které s sebou Reiki přináší.

Jana Marie, Reiki Mistr učitel, Karuna-Ki Mistr učitel
Tel. 736 773 901 * E-mail: Lecitel-JanaMarie@seznam.cz

 

© 2024 Jana Marie eden, Praha • Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek - webSEO.cz